Ankara MR Merkezi – GOFİCS

GOFİCS Ankara MR ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi

Ankara’da Merkezi bulunan GOFİCS Tıbbi Görüntüleme Merkezi hastalarına Dünya standartlarında görüntüleme hizmeti sunmaktadır, gerek teknolojik alt yapısı gerek doktor ve tıbbi personeli ile özellikle MR (Emar) Manyetik Rezonans alanında verdiği hizmetler ile sektörde söz sahibi olan firmamız Ultrason, Mamografi, Renkli Doppler, Tomografi, Kemik Dansitometresi, Panoramik Röntgen gibi tıbbi görüntüleme alanlarında uzman ekibi hizmet vermektedir, Ankara MR merkezleri alanında fiziki imkanlar olarak rakiplerinden her zaman bir adım önde olan kurumumuz güler yüzlü ve sıcak kanlı personeli ile yurtiçi ve yurtdışından gelen tüm hastalarına hizmet veriyor.

 

Ankara MR (Emar) merkezleri içinde önemli bir yere sahip olan kurumumuz aynı zamanda Dünya’da bir çok hastanede Manyetik Rezonans konusunda Franchising bayilik hizmetleri ile Afrika başta olmak üzere Dünya’nın bir çok noktasında hizmetlerine devam etmektedir.

 

Ankara Emar (MR) merkezi olarak kurumuzda Obez Hastalara MR çekimleri rahatlıkla yapılmaktadır. 220 KG’ya kadar olan tüm hastalarımızı sorunsuz MR çekimi gerçekleştirilmekte olup hastalarımıza acısız ağrısız tıbbi görüntüleme yapılmaktadır.

 

GOFICS, teknolojik altyapısı ve profesyonel kadrosuyla kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını benimser.

Sunduğu sağlık hizmetleriyle toplumun yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen GOFICS ekibi hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak amacıyla evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunar.

GOFICS, ekibi ve teknolojik donanımıyla görüntüleme hizmetleri alanında Türkiye’ye rol model olmayı; global ölçekte de referans markalar arasında yer almayı hedefler.

GOFICSekibi, işini seven ve insana değer veren hekim, teknisyen ve sağlık personelinden oluşan büyük bir ailedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir