1. Ayfer AĞÖREN diyor ki:

  30 günlük gördüğüm tedavi sürecinde, eski sağlığıma kavuşmamda emeği geçen doktorum İsmet Hanım’a, fizyoterapistim Erol Bey ve Eren Bey’e çok teşekkür ederim. Göstermiş oldukları ilgi, alaka ve işlerine gösterdikleri özenden dolayı rahat bir süreç geçirdim. Ayrıca ulaşımımızı sağlayan servis şoförümüze de çok teşekkür ederim.

  • Özknkycn diyor ki:

   Çalışan personel açısından gayet başarılı bir kuruluş aldığım tedavi rahatsızlığımın düzelmesinde çok büyük önem arz etti ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim…

  • Figen Cetin diyor ki:

   Tedavi süresi boyunca gerek rehabilitasyon merkezinin gerek çalışanlarının ilgisinden oldukça memnun kaldım. Özellikle Eren Bey ve Güler Hanımın ilgisine ayrıca teşekkür ediyorum. Çok ilgililer.Temiz ve nezih bir ortam herkese tavsiye ediyorum.. 😊

 2. Mehmey diyor ki:

  Belimde ve bacağımda oluşan ağrıdan duramuyordum.Eğilirken ve namaz kılarken doğrulamıyordum.Sıla Fizik gerçekten çok güzel, temiz,işini iyi yapan bir işletme.Tüm ağrılarımdan kurtuldum. Servisle evimden alıp evime bırakıyorlar.Tüm personellere güleryüz ve ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürler ediyorum.Iyiki varsınız.

 3. Ufuk Yılmaz diyor ki:

  Servikal kırığı (C2 Boyun Kırığı) sonucunda oluşan hareket kısıtlığı ve şiddetli kas ağrılarımdan dolayı fizik tedavi almaya başladım. Selçuk Dağdelen hocamızın tedavi planıyla ve başladığım günden beri tedavimde benimle ilgilenen Gamze hanım ve Emine hanımın, güler yüzü, tatlı dili ve mesleğindeki bilgileri sayesinde kısa sürede başarılı sonuçlar almaya başladım. Konforlu yaşamımı sizin sihirli ellerinize borçluyum her şey için çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Apk Clup Apk oyna Apk Clup Apk Hileli Ankara Seo uzmanı